TEMATY KOMPLEKSOWE
- DZIECI LUBIĄ SIĘ BAWIĆ.
- KOLOROWE LATO.
- ZEGNAMY PRZEDSZKOLE, WYJEŻDŻAMY NA WAKACJE.
WIERSZ „ZA CO LUBIMY LATO?”
Za co lubimy lato?
za słońce co jasno świeci,
za bawiące się na podwórku dzieci,
za leśne poziomki, maliny, jagody,
za spacery z rodzicami do parku, na lody,
za wakacje, wyjazdy nad morze, jeziora i w góry,
za babki z piasku i lot latawca wysoko w chmury.
A za co jeszcze lubimy lato?
Za łąkę pełną kwiatów, biedronek i bąków,
za żabki kumkające koncert wieczorne,
za kolorową tęczę co cudnie się mieni,
za parki ze śpiewem ptaków w soczystej zieleni.
I lato lubimy… że daleko do zimy!
PIOSENKA „JEDZIEMY NA WAKACJE”
Jedziemy na wakacje do lasu, nad wodę
Prosimy ciebie słonko o piękną pogodę,
Jedziemy na wakacje nad morze, na plażę
Kolorowe muszelki przynieś falo w darze.
Jedziemy na wakacje w te góry wysokie
Nie chowajcie się szczyty za mgłą, za obłokiem.
Z ŻYCIA GRUPY:
Drodzy Rodzice! Serdecznie dziękuję Wam za zaangażowanie i obecność na uroczystości z okazji Dnia Rodziny.
Przed nami ostatni pracowity miesiąc przed wakacjami. 23 czerwca o godz. 12.30 odbędzie się uroczyste zakończenie roku. Podczas tej uroczystości „Żuczki” pożegnają się z przedszkolem programem artystycznym oraz odbiorą dyplomy ukończenia przedszkola w obecności rodziców. Przygotowanie każdego programu wymaga obecności dzieci – proszę, by dzieci w miarę systematycznie chodziły do przedszkola.
Kontaktując się z Państwem po raz ostatni przez stronę internetową już dziś dziękuję za współpracę, wspólne przeżycia, zaufanie… za wszystko! Życzę pociechy ze swoich dzieci oraz słonecznych wakacji – Renata Skóra.
