Aktualności

Tematy kompleksowe realizowane w miesiącu wrześniu:

  1. Jestem przedszkolakiem poznaję swoją grupę i przedszkole(2 tyg.)
  2. Lubimy się bawić (2 tyg.)

Wiersz „Pająk”
Idzie pająk powolutku, siec swą kreci wkoło

Zjada muszki po cichutku patrząc naokoło

Kiedy pełny brzuszek ma robi nam pa, pa.

Piosenka „Mało nas”

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba
Tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!
Dużo nas, dużo nas do pieczenia chleba
Więc już nam, więc już nam Ciebie tu nie trzeba!

 

Z życia grupy

Witamy wszystkie dzieci i rodziców w naszym przedszkolu. Grupa ,,Biedronki’’ jest najmłodszą w naszym przedszkolu. Pierwszy miesiąc to zapoznanie się z koleżankami i kolegami, nauczycielkami oraz adaptacja w nowym środowisku. Dużo czasu poświecimy na poznanie zasad panujących w przedszkolu, oczywiście będziemy się też wspólnie bawić, spacerować oraz uczestniczyć w różnorodnych zajęciach. Po tych wszystkich czynnościach będziemy odpoczywać słuchając muzyki relaksacyjnej.

Nasza rada dla rodziców: Rodzicu nie rezygnuj przy pierwszej nieudanej próbie, każdego dnia będzie lepiej!

 

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH