Aktualności

     MARZEC

Tematy kompleksowe:

  1. Nadchodzi wiosna (2 tyg.)
  2. W marcu jak w garncu
  3. Święta Wielkanocne

 

Wiersz „Piękny kwiatek”

Zrobię kwiatka z moich rączek: to łodyga, liść i pączek.

Słońce świeci, deszczyk pada, pączek pięknie się rozkłada.

Pada deszczyk, świeci słońce, piękne kwiaty są na łące.

 

Piosenka „Idzie Wiosna polną drogą”

  1. Idzie Wiosna polną drogą, trawa się zieleni. Teraz ładnie ciebie prosi, byś w boćka zmienił. Kle kle kle kle kle kle kle – byś się w boćka zmienił.
  2. Idzie Wiosna polną drogą, trawa się zieleni Teraz ładnie ciebie prosi, byś w żabkę zmienił. Kum kum kum kum kum kum kum – byś się w żabkę zmienił.
  3. Idzie Wiosna polną drogą, trawa się zieleni. Teraz ładnie ciebie prosi, byś w wietrzyk zmienił. Fiu fiu fiu fiu fiu fiu fiu – byś się w wietrzyk zmienił.
  4. Idzie Wiosna polną drogą, trawa się zieleni. Teraz ładnie ciebie prosi, byś w wietrzyk zmienił. Kap kap kap kap kap kap kap – byś się w deszczyk zmienił.

 

Informacje dla rodziców:

08.03 – DZIEŃ KOBIET

21.03 – PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrane były na zielono lub miały jakiś element garderoby w tym kolorze.

25.03 – DZIEŃ GOFRA – upieczemy wspólnie gofry.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia, aby w Państwa sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia. Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Edyta Grefkowicz

Agnieszka Sypka

 

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH